Shenjat më të turpshme të horoskopit!

0
13

Disa persona e kanë protagonizmin shumë të natyrshëm, disa të tjerë jo.

Por, këto shenja, jo vetëm që nuk duan të jenë kurrë protagoniste, por nuk duan as të tërheqin vëmendjen më të vogël në ambientet publike.

Virgjëresha
Do i shihni më tepër në prapaskenë, pa patur dëshirë të promovohen. Janë persona që përpiqen të shmangin çdo ambient ku ka shumë njerëz. Gjithashtu, e kanë shumë të vështirë të hapen me të tjerët, sidomos për situata delikate.

Gaforrja
Jo vetëm të turpshëm, por të turpshëm si pasojë e pasigurive. Gaforret kanë një vetëbesim shumë të ulët dhe asnjëherë nuk iu duket vetja të ”mirë mjaftueshëm” për t’u pëlqyer nga të tjerët. Janë persona shumë të mbyllur dhe zor se flasin.

Peshqit
Kanë tendencën t’i mendojnë gjërat pambarimisht. Si pasojë, nuk janë kurrë të sigurt në ”mendimin përfundimtar” që do shprehin. Për këtë arsye, zgjedhin të largohen dhe distancohen nga njerëzit. Zgjedhin një rreth të ngushtë me të cilët ndihen rehat dhe nuk pranojnë askënd tjetër.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj