S’kanë fund shpikjet e shqiptarit/ Arrestohet pëllumbi postier i nisur drejt burgut të Laçit, do habiteni çfarë i kishin ‘ngarkuar’ mbi kurriz

0
481

Nuk kanë fund, mënyrat që të burgosurit po tentojnë të përdorin për të futur celularë në qeli. Këtë herë familjarë të të burgosurve kanë tentuar të fusin në burg, celularët përmes … një pëllumbi.

“Në IEVP Lezhë, është gjetur një pëllumb ku në kurrizin e tij, midis flatrave kishte të lidhur një qese të zezë ku në brendësi të saj u gjet një telefon celular, dy skeda SIM dhe një karikues. Policia e Burgjeve dhe SHKBB, menjëherë kryen veprimet proceduriale për zbardhjen e ngjarjes.” -thuhet në njoftimin e Burgjeve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here