Lulzim Basha firmos doreheqjen nga mandati, bën thirrjen e fortë para protestës (Foto)

  0
  405

  Kreu i PD-së Lulzim Basha ka firmosur djegien e mandatit të tij të deputetit. Kjo vjen pasi Këshilli kombëtarë i Partisë Demokratike vendosi unanimisht pro këtij propozimi të bërë nga kreu i PD-së Lulzim Basha dhe i votuar me votë unanime nga grupi parlamentarë. Basha shkruan se nuk ka kthim pas. Ai fton të gjithë qytetarët për protestë nesër.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here