“Uau”, e ftuara lë pa fjalë Rudina Magjistarin në mes të emisionit

0
460

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Magjistari është surprizuar pasditen e djeshme nga e ftuara që i kishte ardhur në emision.

Artistja Stelina Halili kishte pikturuar portretin e Rudinës dhe ja dhuroi moderatores në studio.

“Uau”, reagoi Rudina dhe pyeti publikun e saj: “A më ngjan mua?”.

“Të falenderoj shumë. Fantastike. Të lumshin duart”, i tha moderatorja artistes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here