FOTO/Pas divorcit të bujshëm, Eneda Tarifa bën ndryshimin drastik (Nuk do ta njihni më)

0
376

Eneda Tarifa është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e të cilës janë kthyer në hite.

Eneda është edhe një nga personazhet publik më të komentuar në media e rrjete sociale. Së fundmi këngëtarja ndodhet me pushime në Londër dhe nga aty ka postuar disa foto duke na treguar edhe pamjen e saj të re.

Ajo nuk është më bjonde, por ka ndryshuar ngjyrën e flokëve. Këngëtarja i ka lyer flokët në ngjyrë karotë, një ndryshim që e ka bërë të duket edhe më simpatike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here