Digjet gjatë natës në Elbasan makina luksoze e biznesmenit të njohur shqiptar, dyshimet e para

0
402

Digjet gjatë natës makina e sipërmarrësit në lagjen ‘Aqif Pasha’ në Elbasan.

Fuoristrada e biznesmentit E.ZH., është djegur para banesës së tij

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:00 të mëngjesit të sotëm.

Mësohet se shtetasi E.Zh. është biznesmen ndërtimi dhe bashkëpronar i një resorti. Kjo është hera e dytë që digjet makina e biznesmenit.

Dyshohet se zjarrëvënia ka qenë e qëllimshme ndërkohë policia po punon për zbardhjen e  plotë të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here