Zbardhen sms-të/ Zyrtarja e LSI-së shpërthen në fjalor rruge (FOTO)

0
356

Pas mesazheve nga kampi i demokratëve që u publikuan dje në media, të tjera sms dalin në dritë kësaj here nga partia Lëvizja Socialiste për Integrim. Një bisedë për studentët në rrjetin social Whatsapp mes deputetëve Endrit Braimllari, Kejdi Mehmetaj dhe Elona Gurit, këshilltare e LSI-së. Guri iu jep orientime deputetëve të LSI-së për të menaxhuar protestën e studentëve. Grupi i “Whatsapp” titullohet ‘Shurupi’. Bisedat mund t’i lexoni si më poshtë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here