Pas studentëve, protesta në Shkodër, Kavajë e Lezhë, vjen reagimi i kryeministrit Rama

  0
  345

  Pas protestave që po mbahen aktualisht paralelisht në Shkodër, Lezhë dhe në Kavajë, vjen një reagim nga kryeministri Edi Rama. Ky i fundit ka ironizuar protestat.

  Teksa ndahet tek protesta e studentëve, ai shton se studentët nuk duhet të bëhen peng i Kryemadhit dhe Bashës.

  Postimi në Twitter.

  Interesant–Punonjësit e bashkisë Lezhë protestojnë si fermerë,të bashkisë Shkodër si shoferë dhe të bashkisë Kavajë si francezë–Studentët s’duhet të dialogojnë,po duhen mbajtur peng me çdo kusht që të përdoren si qendër graviteti e revolucionit të Lulit&Monikës–Jo politikë?–.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here