Inter shfaq interes për Strakoshën, ja kush e rivalizon atë

0
439

Skuadra e Interit po kalon momente të mira këtë sezon në garat si brenda Italisë ashtu edhe ato europiane.Verën e ardhshme mendohet se klubi zikaltër do të  bëjë përforcime në portë. Sipas “calciomercato.it”, drejtuesit e Interit kanë filluar të bëjnë llogaritë për pasuesin e Handanoviç.Por, me në llogaritë e tyre nuk ka se si të mungojë gardiani i Kombëtares së Shqipërisë, Thomas Strakosha, i cili ka mahnitur tifozët me paraqitjen tek skuadra e Lazios.

Zgjedhja e tij do të ishte ideale, por lista vijon edhe me emra të tjerë si: Kranjo i Kaljarit, Lafont i Fiorentinës, Areloka i PSG, Cilesen i Barcelonës dhe Rik oi Fulhemit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here