“I përfshirë në trafikimin kriminal të parave”, deputeti i PS-së i kundërpërgjigjet “dhëmbë për dhëmbë” Bashës

0
442

Deputeti i PS, Jurgis Cyrbja ka reaguar pas deklaratës së kreut të PD, Lulzim Basha, i cili tha se në dosjen e “Toyota Yaris” janë përfshirë edhe deputetët Ulsi Manja dhe Jurgis Cyrbja. Deputeti i PS sfidon Bashën që të përballet me të në gjykatë me prova dhe fakte.

Statusi i plotë:

Zgjohet e pa larë sytë mendon shpifjen e radhës.

E meqë zgjohet vonë, nuk i del koha as të jetë kreativ nga shpifja në shpifje!

Unë nuk kam më pse të duroj baltën e Lulzim Bashës.

Menjëherë padi për humbës që shpifjen e ka kthyer në mjet të mbijetesës politike.

E sfidoj Lulzim Bashën të përballet me mua dhe kolegët e min në gjykatë me prova e fakte, jo vetëm për këtë akuzë po për gjithçka këto muaj ka hedhur drejt personit tim!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here