Plas sherri në stërvitjen e Realit, Ramos godet shokun e ekipit (Video)

0
444

Tek Reali i Madridit situata sa vjen e tensionohet akoma më tepër.Rezultatet janë mjaf të këqija dhe lojtarët janë nën presion.Kjo u vu re dukshëm edhe gjatë seancës së sotme stërvitre te madrilenëve – ku qëndërmbrojtësi Sergio Ramo, u përplas me shokun e tij të skuadrës Reguilon.

Ramos nuk arriti dot të ruante nervat duke e godtur me dy herë me top 22-vjeçarin- i cili nuk reagoi për asnjë moment.U desh ndërhyrja e kroatit Luka Modriç për të qetësuar situatën e cila më pas vijoi normalisht.
Gjithsesi, këto janë faktorë që tregojnë qartë gjëndjen e rënduar që po kalon klubi madrilen këto javë të cilët janë zhytur në krizë rezultatesh, ndërsa zërat për një largim të mundshëm të trajnerit Julen Lopetegui shtohet akoma dhe më shumë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here