Artan Hoxha zbulon ‘trurin’ e grupit kriminal me peshën më të madhe në botën e krimit

0
502

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka zbuluar detaje të reja nga mega-operacioni që goditi anëtarët e 4 bandave kriminale e çoi në pranga 27 persona. Sipas Artan Hoxhës, grupi më me peshë është ai i Shijakut dhe drejtuesi i tij është Astrit Balliu me pseudonimin Titi i Shijakut.

“Ai që njihet si truri i grupit të Shijakut është Astrit Balliu, alias Avdyli, Sulejmani, me pseudonimin “Titi”, nga Shijaku. Ky është personi që qëndron në krye të kësaj strukture”, tha për Report tv Hoxha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here