Flori Mumajesi do bëhet baba, pornostarja e njohur shqiptare shtatzënë me këngëtarin

0
799

Flori Mumajesit po i ndodh e njëjta gjë si reperit Drake!Emisioni ‘SevenBizz’ ka zbuluar nga burime të sigurta, se ylli i filmave për të rritur, me prejardhje shqiptare, Alby Rydes, po pret fëmijën e kantautorit të njohur.

Ajo është tashmë në muajt e fundit të shtatzënisë dhe vazhdimisht po publikon fotografi me barkun e fryrë.
Dhe burimet për ‘SevenBizz’ kanë thënë se fëmija që ajo po pret, është pikërisht i Flori Mumajesit, shkruan Gazeta Express.Ndërkohë edhe artisti i njohur me emrin Loco, me anë të një postimi ka uruar Albyn, duke shkruar: “Urime Alby, dëshiroj gjitha t’mirat po a s’pate mashkull ma t’mire me gjet veç Flori Mumajesi me ta fry barkun a”.
Madje, në rrjetin social Instagram, të dy po e ndjekin njëri-tjetrin dhe Flori është i vetmi artist shqiptar që Alby Rydes po ndjek.Ndërsa e njëjta gjë nuk po ndodh mes Florit dhe Libertës, me të cilën ai ishte deri vonë në një lidhje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here