Humbi jetën punëtori në fabrikën e çimentos, vihet në pranga tekniku dhe menaxheri në Elbasan

0
450

Dy persona janë arrestuar si përgjegjës për vdekjen e një punëtori dhe plagosjen e një punëtori tjetër në fabrikën e çimentos në Elbasan.

Ngjarja e rëndë ndodhi mesditën e djeshme. Të arrestuarit janë Gëzim Spaho menaxher në departamentin e shpërndarjes pranë fabrikës së çimentos dhe Gëzim Jaçellari.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here