Trondit Spartak Ngjela me deklaratën/ Zbulon sa miliardë lekë janë vjedhur nga Banka e Shqipërisë!

0
604

Avokati i njohur Spartak Ngjela ka bërë një deklaratë bombë në emisionin “Repolitix”.Ai ka deklaruar se nga Banka e Shqipërisë janë vjedhur miliarda lekë.

“Faktet janë sheshit. 5 miliardë para kanë ikur nga Banka e Shqipërisë nëpër ofshore. Prisni dhe duroni”,-ka thënë avokati.

Ai tha gjithashtu se Lulzim Basha nuk mund të bëjë revolucion, sepse ai nuk shkon në Parlament.

“Kush do bëjë revolucion, Basha? Ai nuk shkon në Parlament, nuk bëhet revolucioni me çadër”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here