Ja kush është motra e Xhisiela Maloku, po kuptimi i tatuazhit që mban në krah…. shumë domethënës

0
570

Xhisiela Maloku, e reja nga Nikla e Fushë Krujës është bërë mjaft aktive në rrjetet e saj sociale. Ajo gjen kohën që të merret me çdo lajm që hidhet kundër saj, ndërsa së fundi ka postuar dhe një foto me të motrën, që siç ka treguar dhe më herët është një nga njerëzit që e ka mbështetur më së shumti në këto ditë të vështira që ka kaluar.

Po ashtu një tjetër detaj që bie në sy në fotot e postuara nga Xhisiela është dhe tatuazhi në krahun e saj ku shkruan ‘’Babi ime”, duke kujtuar kështu të atin që sot nuk jeton më. Ai është ndarë nga jeta në vitin 1996, pas një përplasje me armë ku mbeti i vrarë. Xhisiela është ende sot në disa procese me drejtësinë, dhe rrezikon që të futet në burg edhe për kallzim të rremë që ka bërë në organet e hetimit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here