Ngjela shpërthen kundër opozitës: Partinë e drejton Berisha, kanë pastruar para dhe duan t’i shpëtojnë drejtësisë

0
615

Avokati Spartak Ngjela i ftuar në rubrikën “Opinion” në News24 ka folur për çështjet e fundit të aktualitetit dhe aksionin opozitar.

Ngjela është shprehur se opozita nuk ekziston dhe të gjithë pjesëtarët e saj janë politikanë të nivelit të dobët, të cilët kanë pastruar para dhe tashmë po tentojnë t’i shpëtojnë drejtësisë.

“Opozita nuk ekziston, partinë e drejton Berisha. Opozita është e shkatërruar. Ata po luftojnë vetëm ti shpëtojnë drejtësisë. Ata nuk kanë strategji. Këta kanë punuar në diell të hapur, edhe paratë që i kanë pastruar i kanë bërë si në shtëpi. Këta janë politikanë të nivelit të dobët”,- u shpreh Ngjela.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here