Foto dramatike nga tajfuni qe goditi Japonine

0
643

Tajfuni “Jebi” i pari pas 25 vjetesh qe godet kete ishull. Pasojat nje dite me pas jane katastrofike, sipas Agjencise Metrologjike Japoneze. 11 te vdekur dhe 600 te plagosur nderkohe qe behet e ditur se rreth 3000 persona shpenzuan naten ne Kansai Airport in Osaka, per shkak te permbytjes se pistave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here