“U shit si mik i familjes dhe doli tjetër”/ Nuk përmbahet Robert Aliaj, reagon ashpër ndaj deklaratës së Lorencit për Keisin: Ia bënë Kristit pas kurrizit…

0
117

Babai i Krist Dragot Aliaj, Roberti ka folur në lidhje me situatat e krijuara në Big Brother Vip 2, dhë për deklaratën e Lorencit se ka qenë i lidhur më Keisin.

Roberti tha se reagimi i Kristit ishte shumë qytetar pas gjithë atyre çfarë i bënë pas kurrizit.

“Ata të dy që ­ça nuk bënë pas kurrizit, dhe Kristi nuk reagoi aspak. Kristi nuk tregoi asnjë ndjesi në lidhje me Keisin, ai tregoi që është shumë i sjellshëm  dhe elegant.

Kristi edhe është bullizuar shumë dhe i janë vënë shumë epitete. Ka pasur një presion shumë të madh, dhe askush nuk iu afrua t’i thotë që ke të drejtë.

U shit për mik i familjes dhe doli komplet tjetër. U fut për destabilizim”, tha Roberti për “Shqipëria Live”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here