Olta u zotua se do t’i largonte Kiarën/ Luizin e kap frika?! Ja “oferta TUNDUESE” që i bëri Kristit pas mesnate

0
169

Prime-n e djeshëm Nita hapi Kutinë e Pandorës dhe dërgoi në nominim dy çiftet: Olta-Kiara dhe Qetsor-Kristi.

Pas spektaklit, Luizi ka diskutuar me Kristin për këtë nominim.

Luizi i tha Kristit që mos të krijojë situata dhe debate me Qetsorin pasi kjo do të ‘fuqizonte’ Qetsorin dhe do e penalizonte atë.

Kristi u shpreh se Olta do bëj çmos që të largojë Kiarën nga shtëpia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here