Luiz, Kristi dhe Maestro/ Ja cili është banori që u largua nga “BBVA”

0
62

Në nominim ishin Luizi, Kristi dhe Maestro, por banori që la shtëpinë e “BBVA”, duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi i madh është Maestro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here