Çfarë po ndodh me ish-fituesin e ‘BB’ Kanada? Dëshiron t’i bëj surprizën gjigande Luizit, por s’ka besim te Top-Channel dhe kërkon ndihmën e fansave të këngëtarit

0
76

Fituesi i “Big Brother Kanada”, Kevin Jacobs ka marrë vëmendje nga ndjekësit e Luizit dhe është bërë shumë aktiv në rrjetet sociale.

Në rrjet, qarkulloi një video ku shfaqej ai në aeroport, e shumë ngritën dyshimet se po vinte në Shqipëri, mirëpo rezultoi se ky ishte një lajm i rremë.

Së fundmi ai ka ngritur dyshimet se i ka ardhur ftesë nga “Top Channel” për të dhënë një intervistë me të.

Kevin, ka kërkuar mendimin e ndjekësve nëse duhet t’a pranojë ftesën apo jo.“Njerëzit po thonë se është keq për Luizin nëse unë bëj një intervistë për “Top Channel”. Thjesht po e konfirmoj. Duhet ta refuzoj intervistën, po apo jo?”, shkruan Jacobs.

Shumica e tyre kanë votuar që ai ta refuzojë intervistën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here