Së bashku në makinë, në ditën e ditëlindjes së aktorit del fotoja e parë e Donaldit dhe Beatrix pas daljes nga ‘Big Brother Vip’

0
31

Në rrjet është përfolur se Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj i kanë dhënë fund lidhjes sapo kanë dalë nga ‘Big Brother VIP’ por mesa duket kjo nuk është e vërtetë.

Sipas mediave dyshja janë takuar dhe kanë folur disa herë jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Kjo foto më poshtë e vërteton këtë gjë.Donaldi dhe Beatrix shihen së bashku në makinë (foto e shkrepur pas daljes së dyshes nga Big Brother). Fotoja është publikuar pikërisht në ditën e ditëlindjes së Donaldit.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj