Faktet nxjerrin Ilir Metën spiun të Sigurimit të Shtetit, Artan Hoxha hedh dyshimet e forta edhe për këta 2 politikanë socialistë: Nga ai takëm vijnë!

1
351

Gazetari Artan Hoxha përmes një postimi në rrjetet sociale improvizoi sot këshillën që Rama i ka dhënë Arben Ahmetajt, pasi e shkarkoi nga posti i zv.kryeministrit.

Mirëpo në këtë postim të Hoxhës ka ardhur një koment edhe nga kapiteni i rangut të lartë Artur Meçollari.

“Gjallë qënka akoma sigurimi dhe sigurimsat edhe mbas 30-vjetesh. Ka thën ai strategu kinez “Armiku më i rrezikshëm ështe ai qe harrohet”, shkruan Meçollari.

Pas këtij komenti, i menjëhershëm ka qenë reagimi i Hoxhës, i cili hedh dyshimet e forta për Ahmetajn dhe Ramën, pas zërave që Ilir Meta rezulton se ka qenë spiun i Sigurimit të Shtetit.

“Po derisa flasin per te duhet ta dine mire, nga ai takem vijnë”, shkruan Hoxha.

Faktet nxjerrin Ilir Metën spiun të Sigurimit të Shtetit, Artan

1 COMMENT

  1. Jo more tan jo. Leri keto se nuk te shkojne. Kushdo, perfshire edhe keto te dy qe thua ti, do te akuzohen vetem kur ka nje dokument zyrtar per problemin. Se keshtu sic akuzon ti, nuk di a do ta pranojne, kushdo akuzon kedo dhe nuk mban pergjegjesi. Apo je nga ata qe pastaj thua se po me denigrojne, po me perndjekin, e ku di une. Nqs vertete ke nje dokument nxirre e mos nguro, ndryshe mbylle dhe mos llap kot per te mbrojtur liken. Atij tashme i ka ardhur ngordhja dhe nuk e shpeton dot.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here