Dalin FOTOT intime të Beniadës me ish të fejuarin/ Kush është futbollisti i njohur i Juventusit dhe ish-kapiteni i Milanit: Ai më do akoma, kam jetuar 7 vjet dhe kur po bëja gati fustanin…

0
203

Banorja më e komentuar në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’, Beniada Nishani ka fituar zemrat e shumë ndjekësve me çiltërsinë dhe natyrshmërinë që e karakterizon. 

Modelja së fundmi, ka rrëfyer se ka qenë e lidhur 7 vjet, që kur ishte 16 vjeç, me Mattia De Sciglio, futbollisti i Juventusit dhe ish-kapiteni i Milanit, pikërisht kur ky luante te kuqezinjtë.

“Kam qenë e lidhur me të për 7 vjet dhe pikërisht kur po bëja gati fustanin, vitin e fundit nuk ndjeja më dhe ndaj vendosa të ndahem. Jam e sigurtë që ai po më ndjek ende dhe më do ende…”.

Por kush është ish i fejuari i Beniadës:

Dalin FOTOT intime të Beniadës me ish të fejuarin/ Kush
Dalin FOTOT intime të Beniadës me ish të fejuarin/ Kush
Dalin FOTOT intime të Beniadës me ish të fejuarin/ Kush

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj