Ku e keni parë më parë? I la meshkujt pa fjalë me hyrjen e saj, konkurrentja e “Përputhen” ka qenë pjesë e këtij formati televiziv (video)

0
16

Shpesh ka ndodhur që konkurrentët e “Për’puthen” t’i kemi parë diku tjetër me parë.

Kështu ka ndodhur edhe me Alvisen, vajza bionde e cila u pëlqye shumë nga meshkujt sapo u fut në program.

Në rrjet po qarkullon një video teksa vite me parë Alvisa ka konkurruar në X-Factor dhe me zërin melodioz ka lënë jurinë pa fjalë.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj