Alfred Cako habit teksa tregon çfarë kanë futur në vaksinë: Ka një kod, ja çfarë do të ndodhë me 90% e moshave mbi 65 vjeç

0
61

Konspiracionisti shqiptar, Alfred Cako është shprehur se mbi 90% e personave mbi 65% që vaksinohen kundër COVID do të humbin jetën.

Cako tha në rubrikën “Rrethi Katror” se 6 persona kanë vdekur sapo kanë bërë vaksinën. Sipas Cakos, pas vaksinimit, do të projektohet në kompjuter se sa vjet do të jetosh, pasi vaksinat kanë një kod të lidhur me 5G.

“Ky virus, ky mutacion është futur përmes vaksinës. Kemi 13 të vdekur, 6 nga vaksina dhe 7 nga një lloj medikamenti që bëhet para marrjes vaksinës. Kur të bëhet vaksina, duhet të nënshkruash. Vaksina ka një numër serie. Bëhet llogaritë me kompjutër, sa do ta lëmë këtë, deri në 65 vjeç, nuk na duhet më. Gjithçka do  injektohet me rrjetin 5G. Kush bënë vaksinën mbi 65 vjeç, mbi 95% janë të eliminuar, do vdesin. Një pjese do i ndryshohet orientimi seksual me hormone.”, tha Alfred Cako.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj