KED i dërgon Metës dy emra për Gjykatën Kushtetuese

0
32

Këshilli i Emërimeve në Drejtësi i ka dërguar dy emrat presidentit Ilir Meta për në Gjykatën Kushtetuese.

KED i ka dërguar Metës emrat e Përparim Kalos dhe të Aleksandër Tomës.

Pritet që Meta të zgjedhë një nga emrat e dërguar nga ana e KED-it.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj