Bie nga kalaja një person në Berat, zjarrfikësja dhe policia në vend

0
33

Një person ka rënë nga tabja e kalasë së Beratit pasditen e sotme, rreth orës 14:00. Një telefonatë ka mbërritur në policinë e Beratit duke njoftuar për incidentin.

Personi, identiteti i të cilit nuk dihet thuhet se ka ngecur në një shkëmb. Në vendngjarje ndodhen forcat e policisë dhe zjarrfikësit.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj