“Sa e kishe rrogën në Tv Klan”/ Pergjigje epike e Ermal Mamaqit

0
21

Ermal Mamaqi u pyet rreth rrogës së tij në Tv Klan.

Aktori zbuloi se ai ka qenë producenti dhe si rrjedhojë nuk ka pasur rrogë.

“Kam qenë producenti, nuk kam pasur rrogë. Ndanim lekët, jo rrogën”, u përgjigj Ermali i ftuari i mbrëmjes në episodin e tretë të “Rope With Olsi”, nga Olsi Bylyku.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj