Largimi i Shqipes nga “Për’Puthen”, Salsano ‘shpërthen’ në lot, Gaz Paja ulëret me të madhe (Video)

0
21

Debatet e krijuara një ditë më parë, sjelljet e theksuara bullizuese dhe homofobe, kanë shtyrë produksionin që të përjashtojë pa afat nga “Përputhen” Shqipen.

Moderatorja Bora Zemani, e cilësoi sjelljen e Shqipes si jo të denjë ndaj të rinjve shqiptarë, e për këtë arsye, vendimi për largimin e saj në gjykimin e produksionin, duke marrë parasysh këtu edhe reagimin e publikut, mund të cilësohet i drejtë.

 Largimi i saj ka shkaktuar jo pak debate në rrjet.

Ndërkohë, nëpërmjet një videoje komike në Instagram, Salsano Rrapi dhe Gaz Paja kanë shprehur “dhimbjen” për largimin e Shqipes.

“Mos Shqipe…” shkruan Salsano krahas videos.

View this post on Instagram

Mos Shqipe… 😢😢😢

A post shared by Salsano Rapi (@salsanorrapi) on

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj