Rrëfimi ndryshe i Rudina Hajdarit, hap dyert e shtëpisë: Vajza më shikon në TV dhe përmend shpesh fjalën parlament

0
58

Në emision Fit Station, këtë të shtunë dha intervistë deputetja Rudina Hajdari. Për herë të parë politikania hapi dyert e shtëpisë së saj për gazetaren Cenkuela Hasa, ku rrëfeu për ditën e saj, familjen, politikën.

Në një rrëfim ndryshe Hajdari foli edhe për vajzën e saj!

Si të gjithë fëmijët Sihana shkon në kopësht, ajo e ka pak të vështirë jetën, sepse jeton edhe në Shqipëri edhe në Amerikë, i jati saj jeton andej, mundohemi të ketë një jetë sa më stabël por prapë nuk është e lehtë. Ajo është një fëmijë shumë pozitiv, shumë e dashur dhe ne mundohemi ta rrisim atë sa më mirë.” – u shpreh deputetja.

Pyetjes së gazetares se si e komenton vajza Rudinën, kur e sheh atë nga ekrani agresive në parlament, duke bërtitur, Hajdari i është përgjigjur me nota humori.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj