Familja tha se nuk po e gjenin dot, policia jep detaje: Si përfundoi në spital 40-vjeçari që u shpall i zhdukur dje

0
158

Policia e Elbasanit ka dhënë detaje për 40-vjeçarin Rrapush Çeça, i cili u shpall i zhdukur një ditë më parë, pas denoncimit të familjarëve.

Mësohet se 40-vjeçari duke drejtuar mjetin tip “Seat” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

“Për pasojë është plagosur vetë drejtuesi i mjetit i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve”, tha Policia.

Panorama mësoi nga dëshmitë e familjarëve se një ditë më parë, ai ishte larguar për në spital pasi nuk ishte ndjerë mirë. Por më pas të afërmit kishin humbur kontaktet me të dhe telefoni rezultonte i fikur.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj