I bllokuar në trafik/Greg Rama shfaqet si asnjëherë më parë në makinë

0
158

Kryeministri i vendit, Edi Rama, ka reaguar me anë të një postimi në rrjetin social për zbatimin e vendimit të qeverisë për mbajtjen e maskave edhe në ambientet e hapura.

Rama shkruan se është shumë i kënaqur me të gjithë, duke i falenderuar përzemërsisht.

Ligjit i është bindur edhe djali i kryeminitrit, Greg Rama, i cili ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqet me maskë në makinë.

Vihet re që maska e tij është e frikshme dhe ndryshe nga të tjerat. 

View this post on Instagram

✔️

A post shared by Greg Rama (@gregrama) on

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj