Panik në Vlorë / Pakoja në çantë kishte 400 gr eksploziv, ja kush ishte shënjestra

0
67

Forcat Xheniere kanë shkuar rreth orës 21:30 në vendngjarje dhe kanë bërë shpërthimin e komanduar të pakos së dyshimtë që u gjend pranë Pallatit të Kulturës në Vlorë.

Mësohet se pakoja ishte eksploziv artizanal i lidhur me telefon, dhe rezultoi se kishte 400 gr eksploziv dhe kishte në shënjestër një makinë.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj