“Burrat po i ndërron si çorapet”, Rudina Dembacaj publikon fotot nga pushimet me Mark Frrokun, “shpërthen” rrjeti nga komentet

0
82

Aktorja Rudina Dembacaj ka nisur pushimet. Kjo verë për fat të keq për të nuk ka qenë edhe aq e mirë pasi humbi babain e saj dhe dhimbjen e madhe për humbjen e njeriut të saj të shtrenjtë nuk ka ngurruar ta shpreh edhe në rrjetet sociale.

Rudina ka publikuar pak çaste më parë foto nga pushimet e saja me vajzën dhe partnerin e saj, ish-deputetin Mark Frroku. Foto të ëmbla familjare, por që vëmendjen e tërheqin fjalët që Viktorja i ka thënë të ëmës.

“Mam,do bejme foto? Se jemi shume bukur! … si mami #viktoriaakullorja #viktoriaqumeshtorja #vikitoriavarfaja”, shkruan Rudina në përshkrimin e fotos.

Nuk kanë munguar as komentet e ndjekësve, që e thumbojnë moderatoren duke i thene: “Burrat po i ndërron si çorapet”.

Leave a Reply