Tjetër humbje e madhe/ Shuhet papritur aktori i mirënjohur shkodran i humorit

0
34

Një tjetër humbje për humorin. Ditën e sotme ka ndërruar jetë në moshën 54-vjeçare humoristi i njohur shkodran Anton Krosaj.  Ai vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë. 

Anton Krosaj ishte pjesë e estradës së teatrit “Migjeni”, ndërsa numëron mjaft role në komedi dhe skeçe.

Leave a Reply