Erion Braçe publikon foton dhe tallet me kreu e PD: Opozita proteston, Basha ia fut gjumit në avion

0
477

Teksa në rrugët e kryeqytetit protestuesit kanë bllokuar disa rrugë, ajo që vihet re është mungesa e kreut të opozitës, Lulzim Basha.Bëhet e ditur se kreu i Partisë Demokratike ka qenë mbrëmjen e së mërkurës në Bruksel, ku zhvilloi takime me pasuesen e Merkelit dhe David McAllister.

Ndërkohë një foto e publikuar nga Erion Braçe, tregon kreun e PD teksa e ka zënë gjumi në avion.

“Njerez te poshter, te pashpirt; #GJUMITERRIT! Boll bete sikur nuk flini asnjehere ne krevat! Dhe mos beni si te zhgenjyer nga Revolucioni! Revolucioni vazhdon!”, shkruan Braçe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here