“Do bëni realitet ëndrrën tuaj”, Meri Shehu jep lajmin e mirë për këtë shenjë horoskopi

0
594

Astrologe Meri Shehu njofton se: Këto dite do pyesim:

1. A kemi te drejte te enderrojme perseri

2. Mund te besojme tek dashuria ngrohtesia dhe bukuria

3. A mundet realiteti te bashkjetoj me endrren

Plutoni do perforcoj mendimin qe ate te cilen e quajme te rendesishme dhe te cmuar ja vlen te gjejme rruge per ta realizuar

E rendesishme eshte te ekzistoj mendimi qe kemi te drejte ne gezimet e vogla dhe te medha.

Më poshtë parashikimi për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi

Sot do shkoni drejt fatit tuaj ne dashuri dhe pune mbas nje periudhe sprovash por edhe provokimesh. Do gjeni mirekuptim edhe ne tradheti

Demi

Do lidhni te ardhmen e re me qellimet apo do arrini te beni per vete njerez qe t’ju mbeshtesin. Ne dashuri keni nje takim te fuqishem

Binjaket

Nese arrini te vleresoni ndjenjat dhe te bukuren do dilni nga pylli i erret ku jeni futur momentalisht dhe mund te arrni nje sukses

Gaforrja

Kerkesat e forta dhe marredheniet e veshtira ne cift mund t’ju drejtojne drejte nje rrugezgjidhjeje apo personi me te pershtatshem per ju

Luani

Vlera konkrete e punes tuaj do shikohet sa te qete do jeni shpirterisht por edhe cfare marreveshjesh ekonomike do beni keto dite

Virgjeresha

Diteerotike dhe pasionante ju presin mjafton te gjeni fjalen e duhur ne momentin e duhur dhe kjo do behet zgjidhje per pengesat tuaja apo bllokimin

Peshorja

Nje fuqizim familjar apo prurje te ardhurash do ju rise fantazine per te bere realitet nje projekt pune. Ky projekt do kete sukses

Akrepi

Takime interesante te cilat do ju frymezojne per nje startegji te reja por edhe per nje dashuri te re e cila ka te ardhme

Shigjetari

Nje fuqizim ekonomik do behet shkas qe ju te enderroni per gjera akoma me te medha si edhe per blerje te fuqishme. Kujdes se dikush do t’ju marre suksesin

Bricjapi

Dashuri dhe urrejtje ne diten e sotme por e keqja mund te kanalizohet apo frenohet pas nje takimi apo informacioni qe do ju ndihmoj

Ujori

Clirim shpirteror dhe ekonomik qe ju con ne marrjen e vendimeve te rendesishme personale duke bere te mundur te vleresoni personat e duhur

Peshqit

Merkuri ne shenjen tuaj do ju jap ide dhe fantazi te cilat mund te terheqin dhe njerez interesante por qe kane ne dore mundesi te medha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here