Aktorja e famshme e skenave +18 rrëfen tmerrin që po kalon: Gjoksi im rritet 2-fish çdo muaj më shumë se …

0
416

Dakota Johnson u bë e njohur në të gjithë botën, pas rolit të saj në filmin “Fifty Shades of Grey”.Një film ky me skena të shumta erotike +18. Së fundmi aktorja në një intervistë, për ‘InStyle’ ka folur në lidhje me sëmundjen që po kalon. Dakota ka rrëfyer se vuan nga çrregullimet hormonale dhe se jeta e saj është kthyer në një tmerr.29-vjeçarja ka treguar: Për të qenë e sinqertë, problemet hormonale janë duke më shkatërruar jetën. Çdo muaj. Është e pabesueshme. Gjoksi im rritet 2-fish më shumë se madhësia që ka normalisht dhe jam e tmerruar.”Kjo është hera e parë që Dakota kaq hapur për këtë problem. Kujtojmë këtu se aktorja ka biznesin e saj dhe së fundmi ajo ka hedhur në treg edhe një parfum. Po ashtu ajo po merret edhe me disa projekte kinematografike paralelisht.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here