U procedua nga policia, Robert Aliaj shkon në komisariat (Foto)

0
413

Sot në mëngjes është bërë me dije lajmi se janë proceduar penalisht 25 persona që kanë marrë pjesë në protestë, duke e cilësuar si të paligjshme. Në mes të proceduarve ka qenë dhe profesori Edmond Tupja dhe Robert Aliaj Dragot.

Roberti është shprehur për këtë vendim se duan t’i njollosin emrin e të destabilizojnë studentët. Vetëm pak më parë, Robert Aliaj është paraqitur vetë në komisariatin nr.2 në kryeqytet dhe pas 20 minutash ai është lënë i lirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here