Nuk e kishim parë kaq të bukur/ Ish-banorja e Big Brother bëhet nuse

0
365

Ish banorja e Big Brother ka befasuar me postimine saj më të fundit. Xhensila Pere gjithmonë e më shumë është bërë pjesë e modelingut dhe së fundmi pjesë e klipeve. Por këtë herë ajo ka pozuar e veshur me fustan nusëri. Kjo duket të jetë një nga ëndrrat e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here