U pagua nga qeveria greke, reagon ashpër aktorja Olta Gixhari:Dikush do mbajë përgjegjësi

0
424

Aktorja e njohur, Olta Gixhari ka reaguar pas lajmeve të publikuara ku ajo rezultonte pjesë e listës së përsonazheve të paguar nga qeveria greke me fonde sekrete.

Gixhari ka reaguar e inidinjuar që është bërë pjesë e këtij publikimi dhe sipas saj kjo është një marrëzi dhe dikush duhet të mbajë përgjegjësi.

“Është një marrëzi që me ka prishur ditën! Dikush do mbajë përgjegjësi për këte shpifje të rënda kundër emrit tim.”-ka shkruar ajo në Instagram.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here