Tritol banesës, Xhisiela: Kam kërkuar që të më qëndrojë pranë familja Rraja, vetëm kështu ndihem e sigurt

0
461

Pas vendosjes së tritolit në banesën e gjyshit të Xhisiela Malokut, ka reaguar për herë të parë kjo e fundit, duke akuzuar PD-në për vendosjen e tritolit.

“Tritoli është vendosur nga Partia Demokratike. Me Rexhepin kam marrëdhenie të mira. Është kërcënim i bërë nga PD-ja dhe opozita. Unë dola thashë të vërtetën, por ata dolën bllof. Deri dje nuk isha e rrezikuar, tashmë mendoj se jam e rrezikuar nga opozita. Tani do pranoj urdhrin e mbrojtjes. Unë ndihem e mbrojtur vetëm në praninë e familjarëve Rraja. Unë nuk do të largohem nga Shqipëria”, deklaroi Xhisiela Maloku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here