Shpërthen Basha, bën paralajmërimin e fortë: Nga nesër publikojmë fakte tronditëse

0
318

Opozita e bashkuar është mbledhur sot në qytetin e Durrësit, duke bojkotuar sërish seancën e Kuvendit.

“PD do publikoje fakte tronditëse që tregojnë si Rama dhe Xhafaj kanë përdorur pushtetin politik për të shtënë në dorë lojërat e fatit dhe për ti përdorur për pastrimin e parave të pista të kokainës dhe heroinës dhe aferave korruptive”, tha kreu i PD-së Basha nga Durrësi, ku opozita zgjodh të mblidhet sot.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj