Opozita bojkoton sërish komisionet parlamentare

0
693
Ulsi Manja, duke folur gjate nje mbledhje te Komisionit per Ceshtjet Ligjore, Administraten Publike dhe te Drejtat e Njeriut, ku eshte thirrur per te raportuar ministrija e Drejtesise, Etilda Gjonaj. Kjo mbledhje u bojkotua nga deputetet e PD./r/n/r/nUlsi Manja, speaks during a meeting of the Committee on Legal Affairs, Public Administration and Human Rights.

Opozita vazhdon që të ketë një marrëdhënie të kushtëzuar me parlamentin. Edhe këtë të hënë në komisionet parlamentare opozita nuk ka qenë e pranishme.

Në komisionin e ligjeve, ekonomisë dhe të veprimtarisë prodhuese ishin të pranishëm vetëm deputetët e mazhorancës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here