Vuçiç ndalohet nga Policia e Kosovës

0
416

Vizita e presidentit serb, Aleksandar Vuçiç për në Banjë të Skënderajt është anuluar nga Qeveria e Kosovës.

Por presidenti serb ka insistuar që të vazhdojë rrugën dhe ai është ndaluar nga Policia e Kosovës.

Kështu të paktën raporton gazeta serbe Telegraf.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj