Shira në të gjithë vendin sot, ja zonat që preken më shumë

0
617

Vendi ynë do të përfshihet nga rreshje shiu në orët e para të mëngjesit kryesisht në Ultësirën Perëndimore , ne mesditë rreshjet do të shtrihen thuajse në të gjithë vendin. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8 -15m/sek në bregdet Jon. Valëzimi do të jetë i forcës 3-4 lartësi vale 1,0 deri në 1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.
Temperaturat min dhe max
Zonat malore 11/25°C
Zonat e ulëta 15/28°C
Zonat bregdetare 17/28°C

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here