Saturday, January 23, 2021

Të dielën kthesë e befasishme e motit, ja çfarë pritet

0
Duke filluar nga e diela në mbrëmje vonë do të fillojnë reshje të dendura shiu në Shqipëri të cilat pastaj do të përhapen drejt...

Ju vjen fundi ditëve me diell, ja si do jetë në dy ditët në...

0
Ditëve me mot të kthjellët dhe diell nesër pritet t’u vijë fundi, pasi sinoptikanët parashikojnë një përkeqësim të kushteve atmosferike për vendin tonë. Sipas...

Keni planifikuar fundjavën? Ja si do të jetë moti

0
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se fundjava do të jetë kryesisht e kthjellët me alternime vranësirash, po ndërkohë do të ketë rritje të...

Plane për plazh? Ja si do të jetë moti këtë fundjavë

0
Vendi ynë vijon të ndikohet nga kushtet e qëndrueshme atmosferike dhe në këtë mënyrë vijojnë edhe ditët me mot të kthjellët dhe të nxehtë....

Parashikimi i motit për këtë të enjte, 27 gusht 2020

0
Paraditja në vendin tonë paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Ndersa pasditja dhe mbrëmja largojnë vranësirat nga i gjithë vendi jonë duke bërë që...

Si do të jetë moti këtë të mërkurë

0
Paraditja në vendin tonë paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Ndërsa pasditja dhe mbrëmja largojnë vranësirat nga i gjithë vendi jonë duke bërë që...

Parashikimi i motit, 25 gusht 2020

0
Kthjellime dhe vranësira dominojnë orët e para të ditës në vendin tonë, ku më të dukshme do jenë në zonat veriore. Duke ju afruar...

Parashikimi i motit, ja si nis kjo javë

0
Vendi yne ne oret e para te dites do te jete ne mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranesirave kalimtare ne zonat malore. Por pritet qe...

Si do të jetë moti këtë të dielë? Ja çfarë thonë meteorologët

0
Paraditja do te jete ne dominim te motit te kthjellet. POR oret vijuese shfaqin vranesirat kalimtare ne zonat malore duke gjeneruar ne Verilindje rreshje...

Temperatura të larta, ja si do jetë moti këtë të shtunë

0
Vendi yne do te jete ne dominim te kthjellimeve ne pjesen me te madhe. Por pritet qe ne zonat e thella malore te kete...

ME TE LEXUARAT

Trondit Baba Vanga/ Parashikim i frikshëm për vitet 2021-2026: Gjaku do derdhet lumë! Europa...

0
Parashikimet e Baba Vangës mbajnë ende peshë botën edhe pse kanë kaluar 23 vite nga vdekja e saj. Ajo ka parashikuar se në vitin 2021,...

Cashbook Finance, kompania e parë shqiptare “fintech” hyn në tregun britanik!

0
Cashbook Finance është një firmë Financimi Faturash dhe Faktoringu e themeluar në përputhje me Autoritetin e Mbikqyrjes Financiare (Financial Counduct Authority) në Mbretërinë e...

“Universit do t’i vijë fundi.Toka do të digjet në një top zjarri”/ Paralajmerimi i...

0
Stephen Hawking ishte shkencëtari më i famshëm që nga Albert Einstein, dhe kishte kontribute të rëndësishme në botën e fizikës, pasi ai kontribuoi me...

Taulant Muka plas bombën, publikon faktet/ Monika Kryemadhi me doktoraturë plagjiaturë

0
Ish-zëvendës ministri i Arsimit Taulant Muka gjatë një komunikimi live në rrjetet sociale tha se edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ka diplomën...

Largim nga ABC News? Gazetares i mbyllin emisionin: Arsyet nuk mi tha njeri

0
Juli Xhokaxhi, gazetarja e njohur e ABC News bën të ditur vetë se i kanë mbyllur emisionin e saj "Byro Politike" ndërsa thotë se...

Ponte Morandi, një çarje e thellë e marrë nga një video disa minuta para...

0
Në mesin e videove per urën Morandi e cila disponohet në zyrën e prokurorëve të Gjenovës ka edhe një filmim marre shtatë minuta para...