Horoskopi për ditën e sotme, 20 shtator 2018

Dashi Mos lejoni që gjërat e vogla të shqetësojë mendjen tuaj. Sot do të keni një dëshirë të theksuar për të fituar sa më shumë...

Horoskopi për ditën e sotme, 19 shtator 2018

Dashi Një reagim i shpejtë nga ju do të zgjidhë një problem, i cili ju shqetëson prej kohësh. Një projekt i rëndësishëm do të ndalet...

Horoskopi për ditën e sotme, 18 shtator 2018

Dashi Sot duhet të relaksoheni dhe të përpiqeni të gjeni lumturi mes miqve të ngushtë dhe anëtarëve të familjes. Të gjitha angazhimet dhe transaksionet financiare...

Horoskopi për ditën e sotme, 17 shtator 2018

Dashi Do të kaloni një ditë shumë interesante, pasi e gjithë vëmendja do të jetë tek ju. Do vendoseni para disa zgjedhjeve, për të cilat...

Horoskopi për ditën e sotme, 16 shtator 2018

Dashi Kohët e fundit doni të bëni gjithçka sipas planit. Mos harroni se jo gjithmonë gjërat ecin në këtë mënyrë, ndaj përpiquni të jeni më...

Astrologe Meri paralajmëron: Kjo është shenja më e pafat e shtatorit

Astrologia Meri ka bërë një parashikim të shenjave me më shumë fat dhe me më pak fat gjatë muajit shtator. Sipas Merit, punët më...

Horoskopi për ditën e sotme, 15 shtator 2018

Dashi Do të përballeni me disa probleme që do t’ju shqetësojnë shumë. Bëni mirë të bëni pushim dhe të qetësoheni. Do të realizoni disa plane...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 shtator 2018

Dashi Njerëzit përreth jush do t’ju kërkojnë shumë, por mos premtoni më shumë seç keni mundësi. Mos u stresoni vetëm për të kënaqur të tjerët....

Horoskopi për ditën e sotme, 13 shtator 2018

Dashi Sot do të keni shumë besim në vetvete dhe do të ndiheni të mbushur plot energji. Do të fitoni mjaftueshëm para, por me rritjen...

Horoskopi ditor, e mërkurë 12 shtator 2018

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 12 shtator 2018 . Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita...

ME TE LEXUARAT

Cashbook Finance, kompania e parë shqiptare “fintech” hyn në tregun britanik!

Cashbook Finance është një firmë Financimi Faturash dhe Faktoringu e themeluar në përputhje me Autoritetin e Mbikqyrjes Financiare (Financial Counduct Authority) në...

Taulant Muka plas bombën, publikon faktet/ Monika Kryemadhi me doktoraturë plagjiaturë

Ish-zëvendës ministri i Arsimit Taulant Muka gjatë një komunikimi live në rrjetet sociale tha se edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e...

Ponte Morandi, një çarje e thellë e marrë nga një video disa minuta para...

Në mesin e videove per urën Morandi e cila disponohet në zyrën e prokurorëve të Gjenovës ka edhe një filmim marre shtatë minuta para...

Artan Hoxha flet për aftësinë e pazakontë të Klement Balilit

Artan Hoxha, gazetari i njohur investigativ ka intervistuar pak para vendimit për t’u vetëdorëzuar në polici, Klement Balilin. Sipas...

Nga biznesi i hotelerisë tek shpenzimet e luksit, ja kush është i fejuari i...

Elvana Gjata është fejuar me biznesmenin nga Tirana, Ervin Mata që prej dy vitesh. Këngëtarja e njohur ka zyrtarizuar lidhjen e saj dyvjeçare në fshehtësi...

Artan Fuga ndez protestën e studentëve, ja çfarë paralajmëron për në mbrëmje

Akademiku Artan Fuga ka reaguar sërish lidhur me protestën e studentëve, e cila sot shënon ditën e pestë të zhvillimit para Ministrisë së Arsimit.Akademiku...